Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Targi turystyczne Lato 2016

W dniach 22 - 24 kwietnia LOT WGL uczestniczyła w otwarciu sezonu turystycznego na Mazowszu podczas targów LATO 2016 w Warszawie. LOT WGL reprezentowany był na stoisku Mazowsza - serca Polski, bo tutaj nasz Szlak Wielki Gościniec Litewski się zaczyna.

Odwiedzających targi zapraszaliśmy nie tylko na wycieczki Szlakiem WGL, ale też przede wszystkim do odwiedzenia Zamku w Liwie w dniach 18 - 19 czerwca, podczas Międzynarodowego Turnieju Smaków.

Kolejną imprezą, którą polecaliśmy zwiedzającym była inauguracja Turnieju Miast na Zamku w Liwie. Turniej to cykl imprez związanych z historią książąt mazowieckich, gdzie przedstawiciele miast i osoby prywatne będą mogli konkurować ze sobą i zdobywać nagrody.

Na imprezę gorąco zapraszał Dyrekor Zamku w Liwie, Prezes LOT WGL - Roman Postek, który podczas konferencji przedstawił krótko charakterystykę miejsca i zaprosił do odwiedzenia Zamku w Liwie.

Informacja o imprezach na Szlaku Wielkiego Gościńca Litewskiego pojawiła się w kwietniowym wydaniu magazynyu "Moda na Mazowsze", który odwiedzający targi mogli wziąć bezpłatnie na stoisku Mazowsza.