Developed in conjunction with Ext-Joom.com

X Sejmik turystyczny w Sierpcu

W dniach 26-27 września 2016r. odbył się X Sejmik Turystyczny województwa mazowieckiego. Sejmik jest okazją do poznania innych podmiotów działających w branży turystycznej, poznania nowych trendów oraz dobrych praktyk w turystyce podczas wykładów prowadzonych przez specjalistów.

Podczas Sejmiku zostały również wręczone certyfikaty i wyróżnienia, również dla członków i przedstawicieli LOT WGL. Pani Danuta Grodzka – Wojdyna, członek Zarządu LOT WGL oraz wieloletnia działaczka na rzecz rozwoju i promocji turystyki w powiecie węgrowskim dostała odznakę honorową „Za zasługi dla turystyki” Ministerstwa Sportu i Turystyki. Podziękowanie za wsparcie i działanie na rzecz promocji turystyki na Mazowszu dostała również Barbara Tekieli – członek Zarządu LOT WGL. Certyfikat dostał Punkt Informacji Turystycznej w Wegrowie prowadzony przez panią Jadwigę Giers.

Podczas Sejmiku odbyła się również prezentacja projektu Produktów Sieciowych na Mazowszu wśród których znalazł się Wielki Gościniec Litewski.

W Sejmiku turystycznym wzięli udział Członkowie LOT WGL: p. Anna Piotrkowicz – Urząd Gminy Dębe Wielkie, p. Bogusława Retkowska – Gościniec Goździejewski, p. Halina Ulińska – Wicestarosta Powiatu Węgrowskiego, p. Aneta i Sławomir Rybarczyk – Stadnina Koni w Nowej Wsi Kosowskiej.